KONTAKT

Kontakt / Dane firmowe

ToMa jest marką handlową "PiJ" sp.j. M. Pierzchała, T. Jabłoński

TEL./ FAX: +48 71 350 54 53

E-MAIL: biuro@pij.com.pl

DANE DO FAKTUR:

  • • Nazwa: PiJ sp. j. M. Pierzchała, T. Jabłoński
  • • Adres: ul. Rogowska 3, 54-440 Wrocław
  • • NIP: PL8943009852

KONTO: PL22 1090 2473 0000 0001 3264 1454 BZ WBK

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych z formularza przez PiJ sp.j.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.


Adresy naszych sklepów

ul. Krzycka 1
krzycka1@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Dolnobrzeska 36A/ lok.1
dolnobrzeska36@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Kromera 27A
kromera27@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Rogowska 3
rogowska3@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Objazdowa 15
objazdowa15@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Pilczycka 39A
pilczycka39@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Kiełczowska 64C
kielczowska64@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Kosmonautów 295
kosmonautow295@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Strachocińska 188
strachocinska188@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Mickiewicza 39/1L
mickiewicza39@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Zwycięska 25-35 lokal 7
zwycieska25-35@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Średzka 13/1B
sredzka13-1b@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Grabiszyńska 26
grabiszynska26@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Św. Antoniego 27/29
sw.antoniego27@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Kowalska 72
kowalska72@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Grabiszyńska 240
grabiszynska240@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Grunwaldzka 42
grunwaldzka42@pij.com.pl
RATEBEER - oceń nas
ul. Rękodzielnicza 14A
rekodzielnicza14a@pij.com.pl

Alkohol szkodzi zdrowiu!

Sprzedaż alkoholu osobom poniżej 18. roku życia jest przestępstwem